Skutočná pravda o ženách

Autor: Zdravko Boškovič | 12.1.2015 o 15:50 | Karma článku: 9,47 | Prečítané:  2918x

Každú chvíľu počúvam sťažujúcich sa chlapov, ktorí si nedokážu poradiť so správaním žien. Drvivá väčšina z nich tvrdí, že sú ženy hysterické a panovačné. Dokonca tvrdia, čo ma aj najviac rozhorčilo, že sú ženy komplikované. Podnikol som rozsiahle skúmania a pokusy, ktoré sa Vám (mužom aj ženám) posnažím prostredníctvom tohto článku sprostredkovať. Výsledky mojich skúmaní sú šokujúce, pretože vyvracajú nesprávny názor chlapov o ženách.

Zhrnul som to do piatich bodov pre lepšiu orientáciu v texte a lepšie porozumenie. Verím, že to chlapom pomôže k lepšiemu pochopeniu ženskej duše.

1. Ženy potrebujú počuť pravdu.

Určite ste si od Vašej partnerky vypočuli zúfalú otázku: „Vyzerám v týchto šatách tučná?“ Moja skúsenosť jednoznačne preukázala, že na túto ženskú otázku je potrebné odpovedať pravdu za každých okolností. Môžete odpovedať napr. „Iba trošku zlatko“, „Trošku ti prevísajú faldy, ale nie je to nič vážne“ či dokonca „Neboj sa, ostatné ženy vyzerajú ešte horšie“. Ja to praktizujem už dlho a vždy som zažil naozaj veľa úsmevných situácií. Takže moje odporúčanie znie: Ženy sú konštruktívne a rozumné stvorenia, buďte za každých okolností úprimní.

2. Ženy v žiadnom prípade nie sú podozrievavé či dokonca žiarlivé.

Chlapi, je úplne v poriadku, keď si zájdete s kolegyňou alebo kamarátkou na kávu alebo diskotéku. A vôbec nie je dôležité, či je Vaša kamarátka atraktívna alebo nie. Vaša partnerka si je za každých okolností istá Vašou láskou . Takisto Vás neupodozrieva, keď Vám večer zazvoní mobil alebo Vám príde sms a nezaujíma ju, kto Vám ju napísal. Nevadí jej, keď sa pri spoločnej prechádzke obzriete za krásnou ženou. Zo skúsenosti viem, že ženy riešia tieto situácie s chladnou hlavou a maximálnou dôverou.

3. Vaša partnerka sa Vás nesnaží prevychovať

Podľa môjho výskumu je Vaša partnerka spokojná až na 96 % s Vašim správaním vo vzťahu. Nesklápate dosku na záchode? Pozeráte často futbal alebo hokej? Nechávate Vaše špinavé spodné prádlo len tak pohodené po byte? Sem tam si vypijete a podarí sa Vám prísť mierne podnapitý domov, vyvraciate sa rovno v predsieni, hlavou rozbijete zrkadlo, spadnete a rozflákate drahý stolík na maderu? Pre ženu to nie je žiadny problém, neposudzuje Vás totiž to podľa už spomenutého správania. Má Vás rada takého, aký ste a nechce na Vás nič zmeniť.

4. Keď žena povie „nie“, myslí tým naozaj „nie“

Nie je pravda, že by ženská myseľ a jej správanie boli v rozpore. Keď sa ženy opýtate: „Miláčik, trápi ťa niečo?“ alebo „Miláčik, vadí ti, že si pozriem futbal alebo zájdem do krčmy“  a ona odpovie: „Nie, nechaj ma“, tak je to jasné. Je to nezvratné znamenie, že to žene nevadí, podporuje Vás v tom, akurát si praje mať pár minút iba pre seba. V tomto prípade neexistuje žiadny relevantný dôvod na starosti alebo paniku.

5. Ženy nie sú posadnuté čistotou

Nevadí im, keď sem tam neumyjete riady alebo poviete: „Zlatko, urobím to neskôr.“ Takisto sa netrápia tým, keď nachádzajú po byte Vaše „použité“ ponožky alebo trenky. Dokonca som zistil, že si nerobia ťažkú hlavu ani s tým, keď nepovysávate po tom, čo Vás o to poprosila. Ženy majú rady nezávislých chlapov, ba až rebelov. S prehľadom je schopná Vám tento nepatrný neduh odpustiť a dokonca za menej ako 1 hodinu aj zabudnúť

Moje bádanie zistilo oveľa viac, cítim však, že nie ste schopní absorbovať viac takýchto šokujúcich informácií. Nebojte sa, tieto nové poznatky aplikovať do praxi, úspech je zaručený.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Ani jeden zo záujemcov neponúka za košickú huť cenu, ktorá by zodpovedala predstavám U. S. Steelu. Predaj nateraz nebol uzatvorený.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.

DOMOV

Päť podnetov, Harabin trestom stále uniká

Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.


Už ste čítali?