Ako prežiť na diskotéke

Autor: Zdravko Boškovič | 25.3.2015 o 20:50 | Karma článku: 12,78 | Prečítané:  2752x

Mnohí z Vás, ktorí nemasturbujú  od rána do večera alebo nesedia pred počítačom, sa občas ocitnú v spoločnosti iných ľudí. A čo je lepšie ako stráviť tento čas v budove, kde hrá debilná hlasná hudba, ľudia naokolo sa pohybujú ako po elektrošokoch a alkohol je tak drahý, že aj Braňo Mojsej prehodnotí, či sa rozbije na šrot.

Len poznámočka k prvej vete. Častú masturbáciu v žiadnom prípade neodsudzujem. Práve naopak, viem o tom svoje. Je to životný štýl, ktorý veľmi často praktizujem aj ja. Je však vhodné si výjsť občas medzi ľudí. Ale späť k veci....

Diskotéka by mala byť spoločenská udalosť, kde si prídu ľudia zatancovať a zabaviť sa. Po niekoľkých osobných skúsenostiach som však usúdil, že to nie je tak celkom pravda. Diskotéky sa líšia aj od regiónu, v ktorom sa odohráva. V mojom regióne bolo prežiť  diskotéku vo fyzickom aj psychickom zdraví naozaj veľmi náročné. Za mojich mladších čias chodili chlapi na diskotéky v šušťákoch s poltopánkami, na sebe rolák, tenká pozlátená retiazka, hnusný falošný kožák, hnilé zuby, kaprie fúzky a ofinka ako ruský retard. Títo pomýlení jedinci  prišli vždy šiesti ako tlupa neandertálcov. Väčšinou si doslova obšťali územie, keďže už prišli zliati ako východniar na Veľkú noc, lebo alkohol je na diskotéke drahý. Postávajú pri bare s jednou borovičkou a skenujú okolie, väšinou konkurenciu alebo nejaké ľahké ženské. V tom sa na diskotéky dovalíte vy...

Prídete iba s jedným alebo dvoma kamošmi ( to ste dokopy dvaja alebo traja). Ako by povedal Laci Borbély, je tam priestorový diskomfort a vaše mužstvo sa dostalo do výrazného podčíslenia, čiže ste sa stali ľahkou korisťou. Najprv vedúci tlupy vymýšľa vo svojom brilantnom mozgu zámienku, aby sa s Vami mohol dostať do konfliktu. Keďže mu samozrejme nič nenapadlo, tak si len počká, kým budete prechádzať okolo, drgne do Vás a potom sa spravodlivo rozhorčí, že ste do neho drgli Vy. Dementi dobehnú ako by ste hlavného neandertálca chceli minimálne zavraždiť a z každej strany Vás začnú sácať. Pribehnú biletári, ale nie aby Vás zachránili a urovnali spor, ale aby Vás neandertálci rozkopali vonku pred podnikom. A tak sa aj stane. Chlapcom po tomto heroickom výkone narastú vajcia a možno dorastú aj nejaké chlpy.

Situácia sa v súčasnosti zmenila iba čiastočne. Poloretardov v šušťákoch vystriedali vyholenučkí chlapčekovia v tesných nohaviciach, s véčkovými svetríkmi, vybielenými zubami, tupými ksichtami a 30 cm ofinami. Keďže ich otec neutrel pred 18-imi rokmi do plachty ani nevypustil do servítky, tak sa teraz na Vás môžu vyškierať ako debilkovia. Veď toho veľa dosiahli. Dokázali sa narodiť do skvelej rodiny, kde to ocinko vďaka Vašim hlasom a peniazom  dotiahol až na tajomníka ministra. Vďaka tomu môže byť synáčik sebavedomý a vie, že keď Vám rozkope riť, žiadny postih mu nehrozí.

Keď Vás aj niekto neskope do kocky, čaká na Vás iná nástraha – nedostupné ženy. Lebo povedzme si to rovno, na diskotéke nenájdete (väčšinou) matku svojich budúcich detí. Teda okrem tých, čo šetria na kondómoch, ale tí si odnesú aj iné fajnové darčeky. Chlap si príde nájsť ženu alebo ženy, aby si jednorázovo užil.  Aby ste sa k nim mohli aspoň prihovoriť, musíte kúpiť 2-3 rundy. A keď pozývate ženu, neobjedná si obyčajnú vodku, ale to najdrahšie, čo v bare nalievajú. Nech je to akokoľvek hnusné a silné.  Síce býva s rodičmi a sama má akurát tak na 2 rohlíky s treskou ( a to nehovorím o treske Exclusive), požiadavky a diskotékovú úroveň ma však postavenú tak vysoko, že tam ani len nedovidíte.  Je oblečená za 5 korún, ale z Vás sa rehoce, lebo je vraj mimo Vašej ligy. Zrejme ona hrá Ligu Majstrov. Tak ju pekne pripijete, vypočujete si pár neoceniteľných múdrostí od rodenej mysliteľky, ale úrodu zožne iný týpek. Taký je zákon džungle.

Čiže za ideálnych okolností odídete domov opití, zbití, bez peňazí a s plnými vajcami. Kruh sa uzatvára a Vám ostáva už len stará dobrá masturbácia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Ani jeden zo záujemcov neponúka za košickú huť cenu, ktorá by zodpovedala predstavám U. S. Steelu. Predaj nateraz nebol uzatvorený.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.

DOMOV

Päť podnetov, Harabin trestom stále uniká

Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.


Už ste čítali?